Pierwszy krok w odkrywaniu świata!

TEQUESTA International Preschools & Daycares of Warsaw

Nasze placówki kochają zarówno dzieci, jak i rodzice. Przekonaj się sam!

Witaj w TEQUESTA!

POZNAJ MIĘDZYNARODOWY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE TEQUESTA


TEQUESTA International Preschool & Daycare of Warsaw to niepubliczny żłobek i przedszkole w Warszawie mieszczące się na Mokotowie, Żoliborzu i Białołęce.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom z różnych zakątków świata bezpiecznego i opiekuńczego środowiska, w którym mogą zyskać pozytywne podejście do szkoły i nauki. W International Preschool& Daycare of Warsaw naszych prywatnych, międzynarodowych przedszkolach i żłobkach w Warszawie skupiamy się na tym, aby uczyć i wspierać dzieci w ich rozwoju ich zdolności w serdecznej i sprzyjającej kreatywności atmosferze.

Kładziemy duży nacisk na to, aby nasi podopieczni od początku oswajali się z językiem angielskim, aby po czasie móc posługiwać się nim równie płynnie i bezstresowo, co językiem ojczystym.

70% NASZYCH NAUCZYCIELI TO NATIVE SPEAKERZY!
Przedszkole Preschool Tequesta działa pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Jeśli szukasz
miejsca, w którym:

  • Twoje dziecko zostanie otoczone staranną opieką i troską wykfalifikowanej, międzynarodowej kadry,
  • Codziennie będzie uczyć się niezbędnego w dzisiejszych czasach języka angielskiego od Native Speaker'ów,
  • Będzie wspierane w swoich talentach i zainteresowaniach,
  • Dzięki kolegom z różnych grup kulturowych, pozna wartości takie jak wzajemny szacunek, tolerancja i współpraca,
  • Zapewnisz dziecku towarzystwo rówieśników z podobnych sfer i kręgów obyczajowych,
  • Poznasz innych rodziców, którym tak jak Tobie zależy na jak najlepszej edukacji dla swoich pociech,

to świetnie trafiłeś!

Zapisz swoje dziecko!

International Preschools & Daycares

MIĘDZYNARODOWE PRZEDSZKOLE WARSZAWA

In TEQUESTA kindergartens it’s all about international focus and multiculture. Subjects taught in English help kids in learning this language from an early age! Well-qualified staff, made up of approx. 70% Native Speakers make sure your kids get premium education.

Our kindergartens are located in the Warsaw districts of Mokotów, Żoliborz and Białołęka. With three different locations you can choose the facility that is just right for you.

In TEQUESTA preschools & daycares, we will assist your kid in exploring the world!

MIĘDZYNARODOWY ŻŁOBEK WARSZAWA

TEQUESTA Mokotów, Żoliborz and Białołęka establishments also provide international private daycare centers for toddlers from the first year of life. Also in this age group, the activities are in English and Polish, making the kids comfortable with their first English words.

Our international daycare centers are highly popular with parents of children for whom English is their mother tongue, and in our establishments little kids stay in an environment conducive to promoting some major values such as: multiculturalism, openness and cooperation.

The teaching methods used in TEQUESTA promote the natural curiosity of children, who in a friendly atmosphere are happy to learn new things and are open to acquiring new skills.

At our multicultural daycare facility your kids will experience high level of English and will do so in the most natural and approachable way for them.
We treat every single child individually, with the utmost respect for his or her character and individual potential

Każde Dziecko traktujemy indywidualnie, z najwyższym szacunkiem dla jego charakteru oraz predyspozycji.

Poznaj nasze wartości

Dlaczego TEQUESTA
to najlepszy wybór?

Bezpieczeństwo i zaufanie

Bezpieczeństwo dziecka to najważniejsza rzecz przy wyborze przedszkola lub żłobka. Budynki TEQUESTY są stale monitorowane, a nasz zespół wychowawców przez cały czas jest w pełni skupiony na zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim dzieciom. Zaufaj TEQUEŚCIE i zapisz swoje dziecko do nas na nowy rok szkolny!

Wykfalifikowana kadra i nowoczesny program

TEQUESTA to nie tylko zespół wykwalifikowanych wychowawców. To także najnowsze technologie i systemy nauczania wspierające szybki rozwój dzieci. Wiele angażujących zajęć, które pobudzają kreatywność i chęć poznawania świata to wyróżnik na tle innych międzynarodowych przedszkoli. Zapisz swoje dziecko na nowy rok szkolny do nas już teraz!

Nauka poprzez zabawę

Misją International Preschool & Daycare of Warsaw jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju osobowości dzieci, zaspokajania ich potrzeb, wspierania umiejętności uczenia się i rozwijania zainteresowań. To także misja wspierania rodziny w wychowaniu młodego pokolenia, tworzenie atmosfery akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której dziecko bawi się, uczy i stymuluje własną aktywność wobec otaczającego świata.

Międzynarodowy charakter

Chcesz by twoje dziecko już od małego posługiwało się językiem angielskim? TEQUESTA International Preschool & Daycare of Warsaw to idealny wybór. U nas wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Native Speakerzy stanowią aż 50% naszej kadry, co gwarantuje wysoki poziom nauczania języka! Zapisując swoje dziecko do TEQUESTY możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzyma solidne podstawy do płynnego przejścia w międzynarodowe otoczenie. Dzięki TEQUESTA poczuje się obywatelem świata i zyska pewność siebie nawet poza granicami Polski!

Rozwój i wsparcie pasji

Naszą misją jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwijania własnej osobowości Dzieci. W przedszkolach i żłobkach International Preschool & Daycare of Warsaw urozmaicamy naszym podopiecznym każdy dzień. Wiele dodatkowych zajęć z różnych dziedzin to wspaniała możliwość odkrycia nowych pasji dla dzieci i kontynuowania ich na dalszych etapach życia. Dodatkowo TEQUESTA zapewnia najwyższy standard nauczania, co również procentuje w przyszłości! Zapisz swoje dziecko do nas już teraz i wybierz przedszkole w najwygodniejszej dla ciebie dzielnicy: Żoliborz, Mokotów lub Białołęka!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Magdaleną Kiepuszewską,
Dyrektorem naszej placówki na Białołęce :)

Zobacz wywiad

Nasze placówki

Wybierz placówkę, z którą masz po drodze!

Mokotów
Przedszkole i Żłobek

Mokotów

Dowiedz się więcej
Żoliborz
Przedszkole i Żłobek

Żoliborz

Dowiedz się więcej
Białołęka
Przedszkole i Żłobek

Białołęka

Dowiedz się więcej

Jolly Phonics

Autorska metoda nauki angielskiego


Jolly Phonics to nasz sztandarowy program nauczania, uczący dzieci czytać i pisać przy użyciu syntetycznej metody fonicznej. Metoda ta jest powszechnie uznawana za najskuteczniejszy sposób uczenia dzieci czytania i pisania po angielsku.

Program Jolly Phonics istnieje od 25 lat, podczas których wielokrotnie poddawany był analizom w licznych projektach badawczych. Fenomenalne wyniki badań sprawiły, że syntetyczna metoda foniczna stała się centralnym elementem programu nauczania w Wielkiej Brytanii. Dziś metoda ta wykorzystywana jest w ponad 100 krajach na całym świecie.

Dzięki Jolly Phonics nasi podopieczni świetnie mówią, piszą i czytają w języku angielskim. A to tylko jedna z oferowanych u nas metod!

Dowiedz się więcej

Opinie

Co mówią o nas Rodzice?

Mateusz Baran

Przedszkole i żłobek to wspaniałe miejsca, w których dzieci mogą rozwijać się i uczyć poprzez zabawę. Personel jest bardzo troskliwy i pomocny, a programy edukacyjne są ciekawe i skuteczne. Atmosfera jest przyjazna i bezpieczna, co pozwala dzieciom czuć się komfortowo i swobodnie. Rodzice mogą być spokojni, że ich dziecko jest w dobrych rękach i otrzymuje najlepszą opiekę. Polecam ten żłobek i przedszkole każdemu, kto szuka miejsca dla swojego dziecka.

reten

Świetne miejsce moje dziecko spędzając czas tam rozwija się oraz czerpię radość, wiele zabaw, doświadczeni pracownicy, miłe przedszkolanki.Bardzo dobre podejście do dziecka we wszystkim. serdecznie polecam każdemu

Kinga Majewska

Super miejsce! moja córka uwielbia chodzić do tego przedszkola. Dużym plusem jest to że jeden z opiekunów mówi po angielsku i dzięki temu dziecku samoistnie wchodzi obcy język co daje łatwiejszy start w przyszłości.

Filip Zawartka

Żłobek Tequesta to miejsce, w którym moje dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe. Personel jest bardzo opiekuńczy i zaangażowany, a zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości mojego dziecka. Codziennie otrzymuję informacje o tym, co działo się w żłobku, co bardzo mi pomaga w byciu zaangażowanym w rozwój i edukację mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o wyborze Żłobka Którtka dla mojego dziecka i polecam go innym rodzicom.

Zapisz swoje dziecko!

Kontakt

Chcesz zapisać swoje Dziecko?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji!

Napisz do nas