Międzynarodowość

Dzięki TEQUESTA świat stoi otworem!

International
Preschool & Daycare

TEQUESTA International Preschool & Daycare of Warsaw
to międzynarodowe przedszkole anglojęzyczne

PO PIERWSZE:
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW


W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych oraz kultur wydaje się być niemal konieczna. W naszych przedszkolach i żłobkach TEQUESTA dzieci mają styczność z językiem obcym już od 1 roku życia.

W naszych placówkach nauczyciele komunikują się głównie w języku angielskim, a zaraz później w polskim. Poza tym, posługują się też wieloma innymi językami, dlatego każde dziecko, niezależnie od pochodzenia, czy też języka, jakim się posługuje, znajdzie u nas zrozumienie i zostanie ciepło przyjęte!

Autorski program Przedszkola TEQUESTA jest tak skonstruowany, aby nauka języka angielskiego przychodziła w sposób naturalny. Najważniejszą rzeczą w rozwoju dwujęzyczności dziecka jest dbałość o jego harmonijny przebieg, pozytywne wartościowanie obu języków i kultur, przychylne nastawienie względem dwujęzyczności, a przede wszystkim kierowanie się dobrem dziecka oraz postawa pełna szacunku wobec jego potrzeb.

ANGIELSKI? NATURALNIE!


W naszym przedszkolu metody nauczania opierają się na wykorzystaniu naturalnej chęci uczenia się i poznawania świata przez dzieci. Takie bowiem podejście sprawia, że nauka daje dzieciom ogromną radość, jest przyjemna i kojarzy się z zabawą.

Wszystkie zajęcia matematyczne, przyrodnicze, eksperymentalne, gimnastyczne i artystyczne odbywają się w systemie bilingwalnym: polsko – angielskim. W każdej klasie, począwszy od klas żłobkowych - znajduje się przypisany do danej grupy Native Speaker języka angielskiego i nauczyciel języka polskiego.

ANGIELSKI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W TEQUESTA poziom języka angielskiego jest bardzo wysoki - nasze trzylatki swobodnie porozumiewają się w języku angielskim mówiąc pełnymi zdaniami, potrafią zamówić obiad w restauracji podczas pobytu na zagranicznych wakacjach czy nawiązać interesującą znajomość z dziećmi z różnych stron świata.

PO DRUGIE:
ZNAJOMOŚĆ KULTUR


W TEQUESTA stawiamy nacisk na pielęgnowanie wartości takich jak szacunek, tolerancja i akceptacja drugiego człowieka niezależnie od jego płci, koloru skóry, pochodzenia, wyznania czy narodowości.

Uczymy z szacunkiem odnosić się do drugiego człowieka. Wielokulturowe pochodzenie naszych podopiecznych, a także wychowawców, sprzyja tworzeniu przyjaznej atmosfery pełnej akceptacji dla wszystkich.

W naszych placówkach zarówno dzieci, jak i rodzice nawiązują kontakty, które często owocują przyjaźnią i sprzyjają kreowaniu specyficznego środowiska znajomych.

Najważniejsze dla nas jest to, aby dzięki naszym wychowawcom dzieci stały się prawdziwymi Obywatelami Świata o otwartej głowie i dużej pewności siebie.

Właśnie dlatego w naszych przedszkolach i żłobkach TEQUESTA dzieci codziennie mają styczność z rówieśnikami i wychowawcami, którzy pochodzą z różnych kultur.

Zapisz swoje dziecko!

Certyfikaty

ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE

Nasze przedszkola anglojęzyczne TEQUESTA Warszawa Mokotów, Żoliborz i Białołęka prowadzą równocześnie autorski program języka angielskiego stworzony specjalnie dla nas. Program przygotowuje dzieci do uzyskania w przyszłości certyfikatu YLE z akredytacją Britsh Council University Press.

British Council

Kontakt

Chcesz zapisać swoje Dziecko?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji!

Napisz do nas