Bezpieczeństwo dzieci

Bezpieczeństwo dzieci

At our facilities, we invest special efforts to ensure that safety & security is at the highest level.

BEZPIECZEŃSTWO
NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE


Bezpieczeństwo to jedna z podstawowych potrzeb człowieka wg. piramidy Maslowa. Aby prawidłowo się rozwijać i funkcjonować, wszyscy ludzie, a w szczególności ci najmłodsi – muszą czuć się po prostu bezpiecznie.

System monitoringu zapewnia stały nadzór kamer w budynkach TEQUESTA. Korzystamy również z usług zewnętrznej ochrony, ponadto wszystkie budynki posiadają kontrolę dostępu i znajdują się na terenach zamkniętych kompleksów budynków, dzięki czemu nikt niepożądany nie dostanie się na teren przedszkola. Przed każdą z placówek dostępne są podjazdy z miejscem parkingowym na czas przywożenia i odbierania pociech, aby zarówno dzieci, jak i rodzice mogli spokojnie i bezpiecznie wysiąść z samochodu.

OPIEKA
WYKWALIFIKOWANEJ KADRY


Wykwalifikowana kadra na każdym kroku czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich dzieci.

Stale szkolimy naszych pracowników z zasad udzielania pomocy zdrowotnej najmłodszym. Nasze placówki na bieżąco przechodzą wszystkie niezbędne kontrole Straży Pożarnej oraz BHP, a także posiadają klasę odporności ogniowej budynków ZLII (podobnie jak np. kliniki i szpitale). Co roku w placówkach TEQUESTA przeprowadzamy także ćwiczebne alarmy pożarowe z ewakuacją naszych dzieci. Posiłki w naszych placówkach przygotowywane są z u działem technologa żywienia i spełniają rygorystyczne normy HACCAP.

W trosce o zdrowie naszych podopiecznych, pracowników i opiekunów nasze placówki są także cyklicznie dezynfekowane we współpracy z firmą Fortador.

Sprawdź naszą ofertę

Obejrzyj film

Zobacz, jak dezynfekujemy nasze Przedszkola i Żłobki!

Kontakt

Chcesz zapisać swoje Dziecko?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji!

Napisz do nas