O nas

„Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech,
aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.”

Dobro Dzieci jest dla nas najważniejsze.

W TEQUESTA przyświecają nam pewne wartości, które codziennie wdrażamy w życie i przekazujemy naszym podopiecznym.

Podstawy

Podstawą funkcjonowania wszystkich placówek TEQUESTA
jest zapewnienie trzech najważniejszych rzeczy:

Troska

Dbamy o nasze Pociechy najlepiej, jak potrafimy, tworząc tym samym bezpieczne warunki dla ich rozwoju. Troszczymy się o każde Dziecko, każde Dziecko jest dla nas tak samo ważne!

Wsparcie

Dzieci mogą na nas liczyć. Na każdym, nawet najmniejszym kroku, jesteśmy razem z naszymi podopiecznymi, żeby zapewnić im stabilność i bezpieczeństwo przy eksplorowaniu świata i samych siebie.

Edukacja

Uczymy nasze Maluszki jak być odkrywcą świata, koncentrując uwagę na szacunku oraz zachowując przy tym najwyższy poziom edukacji.

Co nas wyróżnia?

Dwutorowa edukacja

Dwutorowa edukacja

język polski oraz angielski wzajemnie się przeplatają

Międzykulturowość

Międzykulturowość

przedszkole jest międzynarodowe i międzykulturowe

Szacunek i akceptacja

Szacunek i akceptacja

w TEQUESTA szanujemy i cenimy wszelkie różnorodności

Rozwój

Rozwój

pielęgnujemy indywidualny rozwój Dzieci

Międzynarodowa kadra

Międzynarodowa kadra

zapewniamy profesjonalną i w pełni wykwalifikowaną kadrę

Zdrowe odżywanie

Zdrowe odżywanie

dbamy o smaczne i pełnowartościowe żywienie

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

nasze placówki są monitorowane i w pełni bezpieczne

Wyposażenie

Wyposażenie

korzystamy z nowoczesnych, multimedialnych pomocy dydaktycznych

Bogata oferta

Bogata oferta

oferujemy wiele różnorodnych, ciekawych zajęć dodatkowych

MISJA

Misją International Preschool & Daycare of Warsaw TEQUESTA jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwijania własnej osobowości Dzieci, zaspokajanie Ich potrzeb, wspieranie w rozwijaniu indywidualnych zdolności i zainteresowań. Przedszkole dwujęzyczne TEQUESTA Warszawa to także misja wspierania Rodziny w procesie wychowania młodego pokolenia, stwarzanie atmosfery akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której Dziecko bawi się, uczy, nabywa umiejętności wzbogacające jego osobowość i pobudza swoją ciekawość wobec otaczającego świata.

CEL

Chcemy stwarzać Maluchom sytuacje, które wyzwolą u nich pewne przeżycia, przemyślenia i skłonią je do kreatywnego ich wyrażania. Misja TEQUESTY to pobudzanie Małych Odkrywców do twórczości i logicznego myślenia. Celem naszego wychowania jest również ugruntowanie u Dzieci postaw i zachowań zgodnych z zasadami etykiety, rozbudzanie otwartości i akceptacji na wszystko, co wielokulturowe.

Wspieramy Rodziców w wychowaniu Małego Wielkiego Człowieka, otwartego na otaczający Go świat.

Rodzice

DO KOGO KIERUJEMY NASZE PLACÓWKI?


Rodzice naszych uczniów to często osoby, które przyjeżdżają spoza granic Polski i szukają tutaj idealnego miejsca dla swoich pociech. Miejsca, które zapewni ich dzieciom towarzystwo rówieśników z często różnych kultur, ale podobnych kręgów obyczajowych.

Wielu z nich to też lokalni mieszkańcy, którzy chcą zapewnić swoim pociechom edukację na najwyższym poziomie już od najmłodszych lat - rozwój w międzynarodowym społeczeństwie,w którym język angielski jest językiem przeważającym.

To właśnie Rodzice i nasi Podopieczni, w połączeniuz międzynarodową kadrą nauczycielską tworzą niepowtarzalną atmosferę TEQUESTA International Preschools & Daycareof Warsaw!

International Preschool & Daycare of Warsaw TEQUESTA doskonale wpisuje się w najwyższe międzynarodowe kryteria dzięki przyjaznej atmosferze, doskonałemu programowi nauczania i otwartości na różne kultury.

Brak podziałów, wzajemny szacunek i przyjazna, rodzinna atmosfera – to wszystko sprawia, że dzieci codziennie przychodzą do naszych przedszkoli z ogromnym uśmiechem na buzi! Rodzice oddając maluchy w ręce naszych wykwalifikowanych opiekunów mają pewność bezpieczeństwa, prawidłowego rozwoju i dobrego wychowania swoich pociech.

Dzięki opiece przedszkoli i żłobków TEQUESTA rodzic nie ma żadnych obaw o dalszą edukację swojego dziecka, nawet w najlepszych i najtrudniej dostępnych szkołach.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

A od czego się zaczęło?

Międzynarodowe przedszkole i żłobek Warszawa Żoliborz, Białołęka, Mokotów


Kilkanaście lat temu narodził się pomysł stworzenia przedszkola zupełnie nowego, innego niż te, które można było dotychczas spotkać na mapie Warszawy. TEQUESTA była jednym z pierwszych międzynarodowych i wielokulturowych anglojęzycznych Preschools & Daycares w stolicy.

Kierujemy się najważniejszymi wartościami ludzkimi jak bezpieczeństwo, wolność, prawidłowy rozwój, edukacja. Byliśmy pionierami w tej dziedzinie, dlatego posiadamy niezwykle doświadczoną kadrę, która otacza wszystkie dzieci troską i najwyższą uwagą. Dzięki naszym autorskim metodom nauczania dzieci mogą kontynuować naukę w najlepszych szkołach międzynarodowych takich jak American, Canadian czy British International School w Warszawie. Dostanie się do najlepszych światowych szkół również nie jest problemem!

W ciągu tych lat zaufało nam wielu rodziców, dla których podróżowanie po świecie jest nieodłącznym elementem życia. Ich opinie jednogłośnie świadczą o tym, że TEQUESTA jest najlepszym miejscem dla rozwoju ich dziecka. Zaufała nam również spora grupa rodziców, którzy przyjeżdżają do Polski na kilkuletnie kontrakty. Wśród nich znaleźli się znaczący ambasadorowie, biznesmeni, aktorzy i sportowcy.

Ty i Twoje Dzieci zasługujecie na to, co najlepsze. Dołączcie do nas i przekonajcie się sami!

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Opinie

Co mówią o nas Rodzice?

Mateusz Baran
Mateusz Baran

Przedszkole i żłobek to wspaniałe miejsca, w których dzieci mogą rozwijać się i uczyć poprzez zabawę. Personel jest bardzo troskliwy i pomocny, a programy edukacyjne są ciekawe i skuteczne. Atmosfera jest przyjazna i bezpieczna, co pozwala dzieciom czuć się komfortowo i swobodnie. Rodzice mogą być spokojni, że ich dziecko jest w dobrych rękach i otrzymuje najlepszą opiekę. Polecam ten żłobek i przedszkole każdemu, kto szuka miejsca dla swojego dziecka.

reten
reten

Świetne miejsce moje dziecko spędzając czas tam rozwija się oraz czerpię radość, wiele zabaw, doświadczeni pracownicy, miłe przedszkolanki.Bardzo dobre podejście do dziecka we wszystkim. serdecznie polecam każdemu

Kinga Majewska
Kinga Majewska

Super miejsce! moja córka uwielbia chodzić do tego przedszkola. Dużym plusem jest to że jeden z opiekunów mówi po angielsku i dzięki temu dziecku samoistnie wchodzi obcy język co daje łatwiejszy start w przyszłości.

Filip Zawartka
Filip Zawartka

Żłobek Tequesta to miejsce, w którym moje dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe. Personel jest bardzo opiekuńczy i zaangażowany, a zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości mojego dziecka. Codziennie otrzymuję informacje o tym, co działo się w żłobku, co bardzo mi pomaga w byciu zaangażowanym w rozwój i edukację mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o wyborze Żłobka Którtka dla mojego dziecka i polecam go innym rodzicom.

Zapisz swoje dziecko!

Kontakt

Chcesz zapisać swoje Dziecko?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji!

Napisz do nas