TEQUESTA Przedszkole Żoliborz

Międzynarodowe przedszkole i żłobek Żoliborz

Międzynarodowe Przedszkole
i Żłobek
Żoliborz

Na skróty

O placówce

Tequesta Przedszkole Żoliborz


Międzynarodowe Niepubliczne prywatne Przedszkole i Prywatny Żłobek Tequesta Warszawa Żoliborz - jest naszą drugą placówką, w której kontynuujemy przekazywanie takich samych wartości, jakie przyjęliśmy w naszym pierwszym przedszkolu na Marinie Mokotów.

Zachowujemy przy tym najwyższe standardy, którymi cechuje się marka Tequesta, oraz międzynarodowy i międzykulturowy charakter placówki.

ul. Jasnodworska 3c,
01-745 Warsaw
Tel: 603 919 096
e-mail: zoliborz@tequesta.pl

Przeczytaj opinie

Posiłki


Międzynarodowe niepubliczne przedszkole językowe TEQUESTA Warszawa Białołęka zapewnia możliwość dopasowania indywidualnej diety w przypadku alergii i wykluczeń żywieniowych. Szef kuchni oraz technolog żywienia planują i przygotowują posiłki na podstawie wytycznych MEN, uwzględniając zasady zdrowego odżywiania.

Posiłki przygotowywane przez nasz zespół są smaczne i zdrowe – wszystkie dania bazują na najwyższej jakości składnikach.

Do TEQUESTA Warszawa zapraszamy dzieci Przedszkole Żoliborz:

Przedszkole Żoliborz
przedszkole

w wieku
od 3 do 6 lat

Przedszkole Żoliborz
żłobek

już od
1 roku życia!

Plan zajęć

Kadra

To tylko część międzynarodowej kadry TEQUESTA, która w sumie liczy 70 osób!
Serdecznie zapraszamy na nasze Dni Otwarte, aby zapoznać się ze wszystkimi nauczycielami i Native Speakerami!

Izolda Bombicz - NiemirskaDyrektor


Jestem absolwentką Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego, Wydziału Psychologii i Pedagogiki, ukończyłam również Zarządzanie w Oświacie na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Łódzkim oraz Handel zagraniczny w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Swoją przygodę z przedszkolem, rozpoczęłam wiele lat temu w Republice Irlandii, gdzie najpierw będąc nauczycielem w grupie, a później dyrektorem placówki, zdobywałam swoje doświadczenie przez prawie dekadę. Kocham pracę z dziećmi i z ludźmi. Uwielbiam patrzeć jak nasi wychowankowie dorastają i nabywają nowe umiejętności, jak uczą się nowych języków, kontaktów i życia.

Cechuje mnie radość życia :) Mam bardzo wszechstonne zainteresowania i pasje:)

Interesuję się astronomią, medycyną, psychologią oraz fotografią.

Grażyna DąbrowskaNauczyciel języka polskiego


Jestem absolwentką Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Posiadam tytuł magistra edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej o specjalizacji nauczycielskiej. Pracę z dziećmi rozpoczęłam już w trakcie studiów. Jest to moja pasja i jedno z najlepszych życiowych doświadczeń. Przekazując dzieciom wiedzę, sama uczę się czegoś nowego. Każdy jest indywidualną jednostką i posiada różne zainteresowania, jednak podczas moich zajęć może znaleźć coś specjalnie dla siebie. Nauczając, staram się używać różnych metod dostosowując je do zainteresowań i potrzeb dzieci. W wolnym czasie uwielbiam rysować i malować, dlatego też robię z dziećmi mnóstwo prac plastycznych. Ogromną motywację do działania i dalszej pracy daje mi możliwość postrzegania postępów dzieci.

Justyna SasinPolish language teacher


Nazywam się Justyna Sasin. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na specjalizacji pedagogika pracy oraz uzyskałam tytuł magistra z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. W trakcie studiów odbyłam wiele praktyk w przedszkolach i szkołach, które upewniły mnie w przekonaniu, iż pragnę pracować z dziećmi. Taki kierunek pracy zawodowej pozwala mi czerpać radość z drobnych spraw, uczy cierpliwości i podchodzenia z dystansem do życia. Uśmiech i błysk w oczach dziecka dostarcza mi poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Praca z dziećmi to moja pasja, ważne są dla mnie ich potrzeby oraz uczucia. Ważne dla mnie jest to, aby dzieci uczyły się pracować samodzielnie, kreatywnie myślały oraz były ciekawe świata ich otaczającego. W dalszym ciągu chcę doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Olly Louie CastilloLektor języka angielskiego


Urodziłem się na jednej z największych wysp Filipin zwanej Mindoro oddalonej o 9,738 km od Polski. Na Filipinach mam trzech  braci i pięć sióstr. Jesteśmy jedną dużą rodziną.

Do Polski przeprowadziłem się w 2011r., wówczas to zacząłem pracować jako korepetytor języka angielskiego dla dzieci z polskich rodzin.  Pracowałem też jako choreograf i tancerz regionalnych tańców filipińskich dla naszej filipińskiej społeczności zebranej wokół Ambasady Filipin tu w Warszawie. Jako tancerz miałem możliwość wielokrotnie występować przed dyplomatami i przedstawicielami polskiego rządu. Okazjonalnie jestem też angażowany do odgrywania ról w filmach komercyjnych.

Możliwość pracy z dziećmi i pomagania im w ich rozwoju jest dla mnie najwspanialszym życiowym doświadczeniem. Uczenie i troszczenie się o dzieci,  inspirowanie ich, bycie częścią ich rozwoju jest moją pasją. Kiedyś bardzo tęskniłem za moją rodziną, jednak odkąd pracuję w przedszkolu otoczony dziećmi, które przypominają mi młodszą część mojej własnej rodziny, moja tęsknota zamieniła się w zaangażowanie i profesjonalną pasję.

My Filipińczycy cenimy rodzinę i bliskie relacje, a ciężka praca jest naszą wartością. Kieruję się tymi wartościami w moim własnym życiu osobistym i zawodowym tu w Polsce.

Naomi MwanzaEnglish Native Teacher


Life is full of hills

“Loving the hills” is an attitude adopted toward training as a young athlete. Most people train on flat land because it’s easier. But I would intentionally seek out hills. Life is full of all kinds of “hills.” Once you accept this, obstacles and challenges you face don’t matter as much because you understand they’re supposed to be there. When things get tough, remind yourself it’s just a hill. And once you get over a hill, there’s a valley on the other side.  (Janine Shepherd)

Kim jestem w życiu

Nazywam się Naomi Mwanza, urodziłem  się w  Chingola w jednym z miast w  Zambii i tam dorastałem, mamy sześcioro rodzeństwa, trzy siostry i trzech braci. W  2014roku przeprowadziłam  się z rodziną do Turcji, a w 2015  roku przeprowadziłam się do Warszawy.

Jestem pasjonatką edukacji, ponieważ jest to coś, w co szczerze wierzę, coś co zmienia życie wielu dzieci. Praca z dziećmi jest satysfakcjonującym doświadczeniem i oferuje mnóstwo zabawy, każdy dzień jest inny. Moim marzeniem było bycie częścią przedszkola, aby pomóc uczyć najmłodszych oraz rozwijać w pełni ich potencjał i umiejętności.

Co dla mnie oznacza życie

Życie to rodzina i przyjaciele, Ci którym mogę zaufać i którzy mi ufają. Lubię nabywać nowe doświadczenia, co pomaga mi lepiej komunikować się z dziećmi oraz otoczeniem. Interakcji i współpracy z innymi pozwala mi pracować nad sobą i osiągać nowe umiejętności.

Hobby

Moje hobby to oglądanie filmów dokumentalnych, taniec, śpiew, zakupy i podróże w celu poznania nowych ludzi oraz kultur.  Kontakt z ludźmi i jedzenia to moja pasja.

Jakie jest moje spojrzenie na przyszłość?

Odkąd ukończyłem studia licencjackie, podjęłam decyzję o kontynuację studiów magisterskich w Warszawie.  Po mojej edukacji myślę, że będę gotowa żeby założyć własną rodzinę.

Magdalena ŚwigutNauczyciel wychowania przedszkolnego


Nazywam się Magdalena Świgut,  jestem szczęśliwą mamą 4 letniej córeczki. Będąc dzieckiem  marzyłam o tym aby w przyszłości z nimi pracować. Pracę z dziećmi rozpoczęłam już 6 lat temu jako opiekunka, w następnej kolejności rozpoczęłam swoją karierę w edukacji dzieci. Jestem osobą pogodną, troskliwą  i odpowiedzialną.

W wolnych chwilach uwielbiam gotować, jeździć na rowerze oraz spędzać czas ze swoimi najbliższymi. Z niecierpliwością czekam na Was moi podopieczni.

Jest mi niezmiernie miło, że jestem częścią Kadry Przedszkola Tequesta.

Barbara LigockaPolish language teacher


Nazywam się Basia, jestem tabsolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Od dziecka wiedziałam, że chcę być nauczycielką. Już wtedy organizowałam zajęcia dla młodszych dzieci w mojej okolicy, starałam się je wspierać i pomagać. Udzielałam się dużo w wolontariacie m.in w przedszkolu, świetlicy socjoterapeutycznej, gdzie prowadziłam zajęcia oraz pomagałam przy organizacji wyjść. Prywatnie jestem molem książkowym oraz miłośniczką muzyki na żywo.

Mam nadzieję,że czeka nas udana współpraca oraz, że spełnię wymagania wasze i waszych dzieci.

Pozdrawiam
Barbara Ligocka

Rojbin KilicEnglish Native Teacher


Hello, I'm Rojbin (you can call me Robin) and I'm from Turkey.

I have a bachelor's degree in the field of English Language Teaching. I have experience working as an English Teacher for about 2.5 years in Turkey and also I worked as an assistant teacher for my internship at the International Trilingual School of Warsaw by assisting English, Spanish, Polish, French and Chinese teachers in kindergarten and primary schools. Besides my teaching profession, I enjoy working with children and discovering their precious world with them.

Since our teachers are the ones who touch and have a great impact on our lives, I do this profession with great honor and pleasure. I'm really excited to contribute to the future of the children. It will be glad to work with your esteemed school and look forward to having great experiences together.

Sevgi ErkunEnglish Teacher


Hello my name is Sevgi (you can call me Seva),

I am from Türkiye. I have a joint bachelor's degree in English Language Teaching department from two different universities in Türkiye, and I have worked as a trainee teacher in different classes such as secondary school and high school, with my experience of about 1.5 years in kindergarten. I did my voluntary internship at an international trilingual school of Warsaw for three months as an assistant to English, Spanish, Polish, French and Chinese teachers, and also worked with students aged 3-4 years as the main English teacher at the Rubik Music School for approximately one semester. In addition to my teaching profession, I can say that I love working with children and looking at a different world with them every day. I am sure that with many exciting experiences in the atmosphere of this school, my students will be able to acquire the language naturally and their language development will progress considerably. I would like to state that I am very glad to work in such a reputed school.

Opinie

Co mówią o nas Rodzice?

Mateusz Baran
Mateusz Baran

Przedszkole i żłobek to wspaniałe miejsca, w których dzieci mogą rozwijać się i uczyć poprzez zabawę. Personel jest bardzo troskliwy i pomocny, a programy edukacyjne są ciekawe i skuteczne. Atmosfera jest przyjazna i bezpieczna, co pozwala dzieciom czuć się komfortowo i swobodnie. Rodzice mogą być spokojni, że ich dziecko jest w dobrych rękach i otrzymuje najlepszą opiekę. Polecam ten żłobek i przedszkole każdemu, kto szuka miejsca dla swojego dziecka.

reten
reten

Świetne miejsce moje dziecko spędzając czas tam rozwija się oraz czerpię radość, wiele zabaw, doświadczeni pracownicy, miłe przedszkolanki.Bardzo dobre podejście do dziecka we wszystkim. serdecznie polecam każdemu

Kinga Majewska
Kinga Majewska

Super miejsce! moja córka uwielbia chodzić do tego przedszkola. Dużym plusem jest to że jeden z opiekunów mówi po angielsku i dzięki temu dziecku samoistnie wchodzi obcy język co daje łatwiejszy start w przyszłości.

Filip Zawartka
Filip Zawartka

Żłobek Tequesta to miejsce, w którym moje dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe. Personel jest bardzo opiekuńczy i zaangażowany, a zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości mojego dziecka. Codziennie otrzymuję informacje o tym, co działo się w żłobku, co bardzo mi pomaga w byciu zaangażowanym w rozwój i edukację mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o wyborze Żłobka Którtka dla mojego dziecka i polecam go innym rodzicom.

Zapisz swoje dziecko!

Kontakt

Chcesz zapisać swoje Dziecko?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji!

Napisz do nas