Przedszkole dwujęzyczne językowe Warszawa Białołęka anglojęzyczne Mokotów Żoliborz - Tequesta

Dwujęzyczność

Przedszkole anglojęzyczne, dwujęzyczne Warszawa

Tequesta Warszawa Białołęka, Mokotów, Żoliborz - przedszkole dwujęzyczne - językowe - anglojęzyczne. Powszechnie uważa się, że dzieci łatwo uczą się języków, o ile tylko mają ku temu sprzyjające warunki. To przekonanie zgodne jest ze stanowiskiem badaczy dwujęzyczności, którzy dodają, że stają się one dwujęzyczne w sposób naturalny, gdy od najwcześniejszych lat, mają kontakt z dwoma językami. Dlatego autorski program Przedszkola Tequesta jest tak skonstruowany, aby tę naturalność utrzymać. Najważniejszą rzeczą w rozwoju dwujęzyczności dziecka jest dbałość o jego harmonijny przebieg, pozytywne wartościowanie obu języków i kultur, przychylna postawa względem dwujęzyczności, a przede wszystkim kierowanie się dobrem dziecka oraz pełna szacunku postawa wobec jego potrzeb.

Przedszkole anglojęzyczne, dwujęzyczne - metody:

W Tequesta Warszawa Przedszkole anglojęzyczne nasze metody nauczania opierają się na wykorzystaniu naturalnej chęci uczenia się i poznawania świata przez dzieci. Takie, bowiem podejście sprawia, że nauka daje dzieciom ogromną radość, jest przyjemna i kojarzy się z zabawą.

Wszystkie zajęcia matematyczne, przyrodnicze, eksperymentalne, gimnastyczne, odbywają się w systemie bilingwalnym polsko – angielskim. W każdej klasie, począwszy od klas żłobkowych - znajduje się native języka angielskiego i nauczyciel języka polskiego, każdy z nich pracuje tylko w swojej grupie. Język Angielski jest na bardzo wysokim poziome, nasze trzylatki swobodnie porozumiewają się językiem angielskim mówiąc pełnymi zdaniami, potrafią zamówić obiad w restauracji na wakacjach, czy nawiązać interesującą znajomość z dziećmi z różnych stron świata.

Program jaki oferuje nasze przedszkole językowe, anglojęzyczne:

Nasz sztandarowy program, Jolly Phonics, uczy dzieci czytać i pisać przy użyciu syntetycznej metody fonicznej, która jest powszechnie uznawana za najskuteczniejszy sposób uczenia dzieci czytania i pisania po angielsku. Program ten istnieje od 25 lat a od tego czasu był analizowany w licznych projektach badawczych, których wyniki doprowadziły do ​​tego, że syntetyczna metoda foniczna stała się centralnym elementem programu nauczania w Wielkiej Brytanii. Dziś metoda ta wykorzystywana jest w ponad 100 krajach na całym świecie. Nasze dzeci świetnie, mówią, piszą i czytają w języku angielskim.

Systematyczne nauczanie akustyki, gramatyki, ortografii i interpunkcji w latach przedszkolnych daje ogromne rezultaty. Nauczanie jest wielozmysłowe i aktywne, z zabawnymi akcjami, historiami i piosenkami. Niezależne badania potwierdzają wybitne wyniki osiągnięte dzięki programowi na całym świecie, który kontynuuje poprawianie i poszerzanie wiedzy fonicznej dzieci.

Nasze certyfikaty:

Nasze przedszkola językowe, anglojęzyczne Tequesta Warszawa Mokotów, Żoliborz, Białołęka prowadzą równocześnie autorski program języka angielskiego stworzony specjalnie dla Przedszkola Tequesta – przygotowujący dzieci do uzyskania w przyszłości certyfikatu – YLE z akredytacją Britsh Council University Press.

Już od 1 roku życia Żłobek oraz przedszkole Tequesta Warszawa prowadzi edukacje dwutorową, równolegle przeplatając dwa języki, polski i angielski. Żłobek oraz przedszkole przygotowuje dzieci do przejścia na kolejny etap przedszkolny, aby kontynuować rozszerzoną edukację w obu językach.


Skontaktuj się z nami już teraz.