Przedszkole Białołęka prywatne niepubliczne językowe Białołęka - Tequesta

O placówce

Przedszkole Białołęka

Prywatne przedszkole Białołęka - TEQUESTA

Międzynarodowe, Niepubliczne prywatne językowa przedszkole Białołęka TEQUESTA - Warszawa - jest naszą najmłodszą placówką, jednak filozofia jest taka sama, jak w naszych pozostałych przedszkolach. Pielęgnujemy w niej wartości zgodne z naszym przesłaniem, wychowujemy dzieci w akceptacji otaczającego ich świata, równocześnie dbając o harmonijny, niezahamowany rozwój. W naszym przedszkolu dzieci uczą się od najmłodszych lat tolerancji i otwartości międzykulturowej. Dzieci mają prawo do swobodnego wyrażania swojego zdania z poszanowaniem godności drugiego człowiek.

Niepubliczne przedszkole BIałołęka TEQUESTA

Międzynarodowe, Niepubliczne prywatne językowe przedszkole Białołęka TEQUESTA - Warszawa Białołęka zostało stworzone z myślą o dzieciach. Dla nas najważniejsze są dzieci, ich prawidłowy rozwój, ale także indywidualizm. Koncentrujemy się na każdym dziecku, pozwalając rozwijać swoją kreatywność oraz niezależność. O bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci dba wyspecjalizowana kadra, która zawód nauczyciela traktuje jako powołanie. Zaangażowani i kreatywni nauczyciele sprawiają, że dzieci uwielbiają nasze przedszkole.

Językowe przedszkole TEQUESTA Białołęka

Placówka zlokalizowane jest przy ulicy Zdziarskiej 61, Białołęka w Warszawie, w dzielnicy domków jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni w wolno stojącym budynku z dużym placem zabaw oraz własną kuchnią. Szef kuchni oraz technolog żywienia przygotowuje posiłki na podstawie wytycznych MEN, a także zasady zdrowego żywienia.

Międzynarodowe, Niepubliczne prywatne przedszkole językowe TEQUESTA-Warszawa Białołęka zapewnia diety w przypadku różnych wykluczeń żywieniowych. Jedzenie przygotowywane przez nasz zespół jest smaczne a produkty pochodzą z najwyższej jakości składników.

Sale są przestrzenne, kolorowe, pełne światła. Placówka zachęca nowoczesnym wystrojem oraz stonowanym wykończeniem.

Prowadzimy edukację dla dzieci przedszkolnych w wieku od 3 do 6 lat, jak również zapewniamy opiekę dla dzieci najmłodszych już od 1 roku życia.

Od lipca 2020 Międzynarodowe, Niepubliczne prywatne przedszkole językowe TEQUESTA-Warszawa Białołęka prowadzi grupę żłobkową. Przyjmujemy dzieci od 1 roku życia.

O utrzymanie jakości placówki oraz wartość marki dba dyrektor mgr Magdalena Kiepuszewska wraz ze wspaniałą kadrą nauczyciel

Statut przedszkola Tequesta Białołęka - POBIERZ


Skontaktuj się z nami już teraz.