Program - Tequesta

Program

Białołęka

Harmonogram dnia - Żyrafy

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00 - 9:00 Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa
9:00 - 9:30 ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE
9:30 - 10:00 Polski Polski Gimnastyka Bajkoterapia Polski
10:00 - 10:30 Zajęcia ruchowe Warsztaty,wydarzenia  Angielski Angielski Angielski
10:30 - 11:00 Angielski Rytmika Swobodna zabawa Rytmika Gimnastyka
11:00 - 11:30 Gimnastyka

Angielski

Zabawa z liczbami

ZUPA

Grafomotoryka Swobodna zabawa Urodziny
11:30 - 12:00 Matematyka Spacer Polski Spacer
12:00 - 12:30 ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA
12:30 - 13:30 Spacer Spacer Czas z książką Spacer Matematyka 
13:30 - 14:00 Spacer Angielski II DANIE Czas z książką Czas z książką
14:00 - 14:30 II DANIE II DANIE Angielski II DANIE II DANIE
14:30 - 15:00 Czas z książką Grafomotoryka Taniec / Zabawa Zajęcia plastyczne Opowieści biblijne
15:00 - 15:30 Zajęcia rozwijające Matematyka Praca indywidualna Grafmotoryka Zabawy muzyczne
15:30 - 16:00 Praca indywidualna JUDO Hiszpański Swobodna zabawa  Zabawy muzyczne
16:00 - 16:30 PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK
16:30 - 17:00 Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry
17:00 - 18:00 Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica

Harmonogram dnia - Kangurki

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00 - 9:00 Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa
9:00 - 9:30 ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE
9:30 - 10:00 Polski Warsztaty, imprezy wewnętrzne Polski Polski Angielski
10:00 - 10:30 Zajęcia ruchowe Polski Spacer Bajkoterapia Gry i zabawy
10:30 - 11:00 Angielski Rytmika Gimnastyka Angielski Polski
11:00 - 11:30 Spacer Spacer Angielski Rytmika Gimnastyka
11:30 - 12:00 ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA
12:00 - 12:30 Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie
12:30 - 13:30 Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie Leżakowanie
14:00 - 14:30 II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE
14:30 - 15:00 Gry i zabawy Angielski Taniec Spacer Urodziny
15:00 - 15:30 Matematyka Swobodna zabawa Zabawy artystyczne Grafomotoryka Dzień zabawek
15:30 - 16:15 Czas z książką Zajęcia indywidualne Zabawy artystyczne Czas z książką Czas z książką
16:15 - 16:45 PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK
16:45 - 18:00 Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica

Harmonogram dnia - Zebry

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00 - 9:00 Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa
9:00 - 9:30 ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE
9:30 - 10:00 Angielski Zajęcia dydaktyczne Zajęcia dydaktyczne Angielski Zajecia dydaktyczne
10:00 - 10:30 Zajęcia ruchowe Rytmika Zajęcia ruchowe Rytmika Angielski
10:30 - 11:00 Spacer

imprezy wewnętrzne, warsztaty, teatrzyki, wycieczki, zaproszeni goście

Angielski

Angielski Zabawa Zajęcia ruchowe
11:00 - 11:30 Spacer Swobodna zabawa Bajkoterapia Urodziny 
11:30 - 12:00 Zajęcia dydaktyczne Spacer Zajęcia dydaktyczne Spacer
12:00 - 12:30 ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA
12:30 - 14:00 Czas z książką Spacer Czas z książką Spacer Spacer / Czas z książką
14:00 - 14:30 II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE
14:30 - 15:00 Zajęcia plastyczne Zajęcia matematyczne Taniec / Zabawa Zajęcia eksperymentalne Opowieści biblijne
15:00 - 15:30 Zajęcia rozwijające Angielski Swobodna zabawa zajęcia eksperymentalne Zabawy muzyczne
15:30 - 16:00 Praca indywidualna JUDO Hiszpański Swobodna zabawa Zabawy muzyczne
16:00 - 16:30 PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK
16:30 - 17:00 Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry
17:00 - 18:00 Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica

Harmonogram dnia - Lwy

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00 - 9:00 Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa Swobodna zabawa
9:00 - 9:30 ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE
9:30 - 10:00 Angielski

internal events,
workshops, theaters,
trips, invited guests

Gimnastyka Rytmika Gimnastyka
10:00 - 10:30 Polski Angielski Polski Czytanie
10:30 - 11:00 Zajęcia ruchowe Polski Bajkoterapia Relaks
11:00 - 11:30 Angielski Rytmika Swobodna zabawa Angielski Angielski
11:30 - 12:00 Swobodna zabawa Polski Angielski Relaks Spacer
12:00 - 12:30 ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA ZUPA
12:30 - 13:30 Matematyka Matematyka Spacer Spacer Polski
13:30 - 14:00 Angielski Angielski Grafomotoryka Polski Matematyka
14:00 - 14:30 II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE II DANIE
14:30 - 15:00 Szachy Spacer Angielski Angielski Urodziny
15:00 - 15:30 Grafomotoryka Angielski Taniec Grafomotoryka Spacer
15:30 - 16:00 Czas z książką Czas z książką Hiszpański Robotyka Religia
16:00 - 16:30 PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK PODWIECZOREK
16:30 - 17:00 Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry Zabawy i gry
17:00 - 18:00 Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica Świetlica

Skontaktuj się z nami już teraz.