Międzynarodowy prywatny żłobek Warszawa Białołęka - Tequesta

Żłobek Białołęka

Prywatny żłobek Warszawa Białołęka - TEQUESTA

Prywatny żłobek TEQUESTA Białołęka Warszawa

Głęboko wierzymy w dwujęzyczny model nauczaniu począwszy od najmłodszych lat dziecka. Wiek 1,5-2 lata to wiek gdzie dziecko wyjątkowo chętnie uczy sie nowych rzeczy, wynika to bowiem z jego potrzeb rozwojowych. Dzieci eksplorują otaczający je świat a my im tylko w tym pomagamy. Stwarzamy bezpieczne, przyjazne i ciekawe miejsce w którym nauczyciele pełni pasji stwarzają przyjazną atmosferę aby maluszki niczym nieskrępowane uczyły się nowych słów czy zwrotów, osłuchiwały się z językiem oraz prawidłową wymową. W naszych Żłobkach jest też czas na naukę samodzielności. Stawiamy na pełne wsparcia podejście do dzieci. Nasi nauczyciele odbyli szkolenia z Pozytywnej Dyscypliny i w nurcie PD pracują z dziećmi.

W tym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić zajęcia metodą syntetycznej akustyki tzw. Jolly Phonics, która jest uznana za najskuteczniejszą metodę Nauki czytania i pisania w Wielkiej Brytanii.

w naszych Żłobkach program dydaktyczny jest dopasowany do naturalnych potrzeb i indywidualnego poziomu gotowości dzieci.. Dajemy dużo przestrzeni i miejsca na poznawanie i swobodne uczenie się. Sale są bardzo przestronne, wyposażone w pomoce do Integracji Sensorycznej. W naszym przedszkolu na Białołęce prowadzimy zajęcia z elementami SI. Ponadto w programie zajęć znajdują sie zajęcia z Multisportu, ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe, rytmika, Sanford Harmony- zajęcia z komunikacji i emocji oraz Metoda Jolly Phonics.


Skontaktuj się z nami już teraz.