Kadra - Tequesta

Kadra

Member

Ruby Matuszewski

-

Nazywam się Ruby Matuszewski. Urodziłam się w General Santos na Filipinach i przeprowadziłam się do Warszawy w 2009r. Moja przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęła się od opieki i nauczania dzieci w wieku przedszkolnym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale dopiero pracując w przedszkolu Tequesta odkryłam jak bardzo lubię pracę z dziećmi i jak satysfakcjonujące może być pomaganie im w odkrywaniu świata i osiąganiu sukcesów. Prywatnie jestem mamą trzylatka i wiem, ze nie ma nic wspanialszego jak obserwowanie młodego człowieka, który z Twoją pomocą rozwija się i uczy nowych rzeczy. Moja pasja wychowywania swojego i innych dzieci zmotywowała mnie do kontynuowanie nauki na kierunku Wczesna Edukacja Dziecka na Uniwersytecie Warszawskim.

Member

Paulina Gołoś

-

Nazywam się Paulina Gołoś. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika przedszkolna z edukacja wczesnoszkolną na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, studia magisterskie na tym samym kierunku ukończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie studiuję podyplomowo na kierunku Terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju.

Praca z dziećmi jest moją największą pasja i daje mi ogromną satysfakcje.  Największą radością dla mnie jest uśmiech dziecka oraz obserwacja jego postępów. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczę się nowych oraz ciekawych metod pracy z dziećmi. Najważniejsza jest dla mnie odpowiedzialność oraz troskę o bezpieczeństwo dzieci. Obserwacja dzieci w mojej grupie i przebywanie z nimi codziennie daje mi ogromną radość i napędza mnie do działania. 

 

Member

Adahi Peredo Atilano

-

Hola amigos!!

Nazywam się Ada, jestem z Meksyku i jestem nauczycielem ESL i hiszpańskiego.

Moja historia zaczęła się w mieście o nazwie "Chihuahua", oh, to ten uroczy pies!:) Dorastałem w środowisku dwujęzycznym, a ponieważ moja matka jest nauczycielem przedszkola, przypuszczam, że po niej odziedziczyłam miłość do dzieci. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach Filologia Angielska i ESL oraz Polityka Azji. Moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się podczas moich lat uniwersyteckich w Meksyku, kiedy to uczyłam języka angielskiego dzieci w szkołach językowych i dawałam lekcje hiszpańskiego kolegom studentom ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Kilka lat później przeprawiałam się za ocean do Francji, Austrii i Niemiec, gdzie pracowałam jako Au-Pair. Po tych wspaniałych doświadczeniach wiedziałem, że urodziłam się by uczyć młodych ludzi. W  Polsce, do której sprowadziła mnie miłość:) znalazłem TEQUESTĘ - miejsce, w którym mogę szczere powiedzieć, że nauczyciele mogą czerpać przyjemność z nauczania i kształcenia następnego pokolenia.

Śmieszne fakty! Pani Ada kocha się śmiać, tańczyć, podróżować, jeść jalapeños, nosić sombrero i oczywiście ... psy Chihuahua! Żartuje! Nawiasem mówiąc, czy wiecie, że Pani Ada kiedyś była królową pięknośći? Nie wierzycie? Zapytajcie sami!:)

Member

Shirley Ann Ytac

-

Hi!Im Shirley Ann Ytac

I grew up among children and began baby sitting when i was a teenager. As a mother I am loving and caring towards children. I have Bachelor of Secondary Education at the National Teachers College in the Philippines. I am so much more than just a TEACHER.

I am a ‘POLICE OFFICER' that controls a child gone wild.

I am a 'LIBRARIAN' showing adventures that a storybook brings.

I am a 'CUSTODIAN' that cleans  little mess.

I am a 'THERAPIST' that knows what everybody needs.

I am a 'PHOTOGRAPHER' taking pictures of a child's early growth.

When  MOTHER & FATHER' are gone for the day, I become both.

I am a 'DOCTOR' that detects when a child is getting sick.

I am a 'POLITICIAN' that must know the laws and recognize tricks

I am a 'CLOWN and COMEDIAN that makes the children laugh.

 

I love how much they can change in everyday life .Working with kids is always such a joy. Imaginative, curious, and forever providing a new way to look at the world. These are just      a few of the many qualities that kids have and these are just a few of the things that make childcare the most rewarding job I have ever had.

Additionally,  I love reading, swimming and playing guitar.

Member

Joanna Jachimowska

-

Nazywam się Joanna Jachimowska. W przedszkolu TEQUESTA pracuję od dwóch lat, jestem  pomocą nauczyciela. Mieszkam w Warszawie. Bardzo lubię swoją pracę, gdyż dużą przyjemność daje mi przebywanie wśród dzieci. Mam troje własnych pociech, w tym dwójkę w wieku przedszkolnym.

W wolnej chwili oddaję się czytaniu książek, spacerom z psem i zabawom z dziećmi.

Member

Izolda Bombicz - Niemirska

-

Jestem absolwentką Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego, Wydziału Psychologii i Pedagogiki, ukończyłam również Zarządzanie w Oświacie na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego oraz Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją przygodę z przedszkolem, rozpoczęłam wiele lat temu w Republice Irlandii, gdzie najpierw będąc nauczycielem w grupie, a później dyrektorem placówki, zdobywałam swoje doświadczenie przez prawie dekadę. Kocham pracę z dziećmi i z ludźmi. Uwielbiam patrzeć jak nasi wychowankowie dorastają i nabywają nowe umiejętności, jak uczą się nowych języków, kontaktów i życia.

Cechuje mnie radość życia :)

Interesuję się astronomią, medycyną, psychologią oraz fotografią.

Member

Wioleta Filip

Nauczyciel kontraktowy - stażysta na stopien nauczyciela mianowanego

Nauczyciel kontraktowy i pedagog specjalny z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, ze specjalności terapeutycznej – dzieci chore przewlekle i niepełnosprawne ruchowo. Studia I stopnia ukończyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie odbywam staż na nauczyciela mianowanego.

Kontakt z dziećmi daje mi dużo radości, wspólnie spędzony czas napełnia pozytywną energią. Jestem osobą radosną, pozytywnie nastawioną do świata. W wolnej chwili chwytam za pędzel i maluje. Interesuje się ciekawostkami historycznymi. Bardzo lubię czytać, rysować i oglądać filmy starej daty.

Chciałabym u najmłodszych rozwijać ich ukryte talenty oraz poszerzać marzenia. W swojej pracy często odnoszę się do pedagogiki zabawy, gdyż to właśnie ona jest główną naturalną aktywnością przedszkolaków. Możliwość postrzegania postępów, jakie czynią dzieci napełnia mnie ogromną motywacją do dalszej pracy.

Member

Rasmita Palai

Lektor języka angielskiego

Hello….

 

I would like to take this opportunity to welcome myself Rasmita Palai to this Preschool Tequesta.

I am from India, the land of various blends of cultures, traditions, food n spices, with a long history & origin.

I am a very warm hearted person by nature. My hobbies are singing, listening to music, & gardening. My passion for singing made me learn Indian classical odyssey vocals that I truly admire since I was 12 years old. I also love a lot to cook traditional Indian cuisine, as well as to try out continental delicacies whenever I get an opportunity.

I have completed graduation in English philology and also electronics & telecommunications and later and choose my subsequent profession in Information Technology soon thereafter. But somewhere I felt most happiness in teaching and spending time with children. In my schooling days I had three years of profound experience of teaching English as well as daycare of children & infants. I also attended an intensive one year childcare course to support my teaching skills. 

 

 

r. a. s. m. i. t. a.   p. a. l. a. i.

Member

Chaimaa Barri

Lektor języka angielskiego

Hello everyone ,

My name is Chaimaa Barri , you can call me Ms Chaimusia , my kids from previous group gave me this nickname and I do love it and this  show as well how much those kids loved me . I am Morrocan , I did my English studies in Moroccan university in Casablanca  I have 10 years  experience  in teaching preschoolers and early childhood.I have been working in Tequesta for three years and  moved to Germany  for five years. Being  there allowed  me to gather more experience with kids

Poland is my home , I do love being here .

I love teaching children and spending  time with them .

Teaching is not only a job  it is a Passion  and inspiration .

 

Skontaktuj się z nami już teraz.