Kadra - Tequesta

Kadra

Member

Paulina Gołoś

Nauczyciel kontraktowy - wychowawca w grupie zero

Nazywam się Paulina Gołoś. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika przedszkolna z edukacja wczesnoszkolną na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, studia magisterskie na tym samym kierunku ukończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunkTerapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju. Obecnie rozpoczęłam staz na nauczyciela mianowanego!

Praca z dziećmi jest moją największą pasja i daje mi ogromną satysfakcje.  Największą radością dla mnie jest uśmiech dziecka oraz obserwacja jego postępów. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczę się nowych oraz ciekawych metod pracy z dziećmi. Najważniejsza jest dla mnie odpowiedzialność oraz troskę o bezpieczeństwo dzieci. Obserwacja dzieci w mojej grupie i przebywanie z nimi codziennie daje mi ogromną radość i napędza mnie do działania. Z Tequesta jestem związana od 2013 roku i uwielbiam to miejsce:)

 

Member

Izolda Bombicz - Niemirska

dyrektor

Jestem absolwentką Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego, Wydziału Psychologii i Pedagogiki, ukończyłam również Zarządzanie w Oświacie na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Łódzkim oraz Handel zagraniczny w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Swoją przygodę z przedszkolem, rozpoczęłam wiele lat temu w Republice Irlandii, gdzie najpierw będąc nauczycielem w grupie, a później dyrektorem placówki, zdobywałam swoje doświadczenie przez prawie dekadę. Kocham pracę z dziećmi i z ludźmi. Uwielbiam patrzeć jak nasi wychowankowie dorastają i nabywają nowe umiejętności, jak uczą się nowych języków, kontaktów i życia.

Cechuje mnie radość życia :) Mam bardzo wszechstonne zainteresowania i pasje:)

Interesuję się astronomią, medycyną, psychologią oraz fotografią.

Member

Wioleta Filip- wychowawca w grupie trzylatków

Nauczyciel mianowany

Jestem mamą malutkiej Laurki, nauczycielem mianowanym i pedagogiem specjalnym z wieloletnim doświadczeniem; Absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, ze specjalności terapeutycznej – dzieci chore przewlekle i niepełnosprawne ruchowo. Studia I stopnia ukończone w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyłam szkolenie z Terapii Ręki I-go i II-go stopnia. Interesuję się terapią z zakresu Integracji Sensorycznej i Gimnastyką Mózgu.

Prywatnie uwielbiam ciekawostki historyczne. Bardzo lubię czytać, rysować i oglądać filmy starej daty. W wolnej chwili chwytam za pędzel i maluje. Z Tequestą jestem związana od 2014 roku.

 

Member

Rasmita Palai

Lektor języka angielskiego - wychowawca w grupie trzylatków

Hello….

 

I would like to take this opportunity to welcome myself Rasmita Palai to this Preschool Tequesta.

I am from India, the land of various blends of cultures, traditions, food n spices, with a long history & origin.

I am a very warm hearted person by nature. My hobbies are singing, listening to music, & gardening. My passion for singing made me learn Indian classical odyssey vocals that I truly admire since I was 12 years old. I also love a lot to cook traditional Indian cuisine, as well as to try out continental delicacies whenever I get an opportunity.

I have completed Master degree in English philology and also electronics & telecommunications and later and choose my subsequent profession in Information Technology soon thereafter. But somewhere I felt most happiness in teaching and spending time with children. In my schooling days I had three years of profound experience of teaching English as well as daycare of children & infants. I also attended an intensive one year childcare course to support my teaching skills. 

 

 

r. a. s. m. i. t. a.   p. a. l. a. i.

Member

Chaimaa Barri

Lektor języka angielskiego

Hello everyone ,

My name is Chaimaa Barri , you can call me Ms Chaimusia , my kids from previous group gave me this nickname and I do love it and this  show as well how much those kids loved me . I am Morrocan , I did my English studies in Moroccan university in Casablanca  I have 10 years  experience  in teaching preschoolers and early childhood.I have been working in Tequesta for three years and  moved to Germany  for five years. Being  there allowed  me to gather more experience with kids

Poland is my home , I do love being here .

I love teaching children and spending  time with them .

Teaching is not only a job  it is a Passion  and inspiration .

 

Member

Małgorzata Migdoł

Nauczyciel kontraktowy wychowawca grupy czterolatków

Nazywam się Małgorzata Migdoł, ale wystarczy Gosia:)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, ukończyłam kierunki Pedagogika Małego Dziecka z Wychowaniem Przedszkolnym oraz Edukacje Elementarną z Terapia Pedagogiczną. Przygodę z dziećmi również rozpoczęłam w Opolu jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.Aktulanie odbywam staż na nauczyciela mianowanego w Tequesta, z ktora jestem związana od 2018 roku.

Mogę sie pochwalic liczną, wesołą rodzinką! Nie tylko tą najbliższą, mam jeszcze czterech braci:), ale także kuzynostwem, wujostwem z którymi mam bardzo silne więzi. Pewnie dlatego też moje zamiłowanie do bycia Nauczycielem. Juz w 6 klasie szkoły Podstawowej postanowiłam, że będę nauczycielem i udało się!

Moja misja jako Nauczyciela jest nie tylko okazywanie dzieciakom miłości, serdeczności i usmiechu, ale uczenie ich tego. W dzisiejszych "szybkich" czasach ważne jest podkreślanie isoty tworzenia relacji międzyludzkich bez względu na wiek, wygląd, pochodzenie czy religie. Tequesta jest najlepszym dowodem na to, że to możliwe.

Jestem uśmiechnięta,towarzyska, otwarta i kreatywna, z zapałem do działania, rządna wiedzy i poznawania piękna świata. Kocham tańczyć, śpiwać i śmiać się!

Member

Gedrick Canete

Lektor języka angielskiego - wychowawca w grupie zero

Year 2022 marks my 5 years working in Tequesta and it has been a great experience each year. The school provided us seminars that enhanced our knowledge in teaching the children. I was introduced to Jolly Phonics, a way on teaching children on how to read. I am amazed on how this way of teaching the child on how to read which starts in learning the sound of the alphabets and blending them together. I had the chance to teach it to my 5 years old students and it was great to see that they were able to learn to read and write in a fun way because Jolly Phonics grouped the alphabets which is easy for the kids to learn. I am glad that there was an easy access on the materials for the lesson. From mobile app, teachers guide book, childrens workbook and now there is for multimedia board. My goal is to build a good foundation in learning for each child especially in English so they will be ready and confident when they transfer to another school.

Member

Paulina Tocka

Psycholog, wychowawca grupy czterolatków

:)

Jestem Paulina.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunkach: integracja sensoryczna - diagnoza i terapia dzieci oraz pedagogika.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym etapie rozwojowym. Począwszy od okresu noworodka do okresu adolescencji.

Zmiany jakie towarzyszą dziecku w procesie wychowawczym są mi zatem niesamowicie bliskie.

 

W przedszkolu Tequesta prowadzę  wspólnie z koleżankami grupę czteroletnich dzieci, swoja wiedza psychologiczną wspieram również nasza kadrę, rodziców i dzieci.Energia, która tam panuje jest często nie do uchwycenia w jednym zdaniu. Zmierzając do celu, towarzyszę maluchom w jakże trudnym okresie adaptacyjnym, przyglądam się też ich indywidualnym potrzebom oraz wspieram ich w zaciaśnianiu więzi interepersonalnych wśród rówieśników.

 

Cechy osobowości, które mnie określają to: sumienność jak też ekstarawersja, zdecydowanie kontakt z drugim człowiekiem sprawia mi prawdziwą radość :)

W wolnym czasie lubię czytać książki i pić dobrą kawę a na co dzień jeżdżę na rowerze.

 

Member

Hannaniah Carpio Hicks

Lektor języka angielskiego -Wychowawca w grupie czterolatków

My name is Hananiah, I'm from the beautiful country Philippines. I grew up in a loving family who supports me with my passion. I am in love with arts, During my spare time, I usually paint, sculpt, knit, and do digital art. These are some of my hobbies that I would like to share and be enjoyed by my students. l completed Entrepreneurship in college. At a young age, I was raised in a teaching environment. My mother teaches Sunday school and my Grandparents run a learning center. I took KUMON classes which are advanced learning in English and Mathematics. I was also given the chance to teach in the same facility. I was a KUMON instructor in reading and mathematics in the Philippines for years. I also worked in BPO company's American accounts for three years as a Quality assurance analyst and trainer. I came to Poland in August of 2019 and started teaching in Tequesta in 2020. I love to work with children they bring joy to my heart. And I'm flattered to know that I'm sharing what I have learned with them. I look forward to seeing the smile of my students every day. I'm passionate about self-development and grooming them to unlock their potential and be the best versions of themselves.

Member

Jigger Gonzaga

Lektor języka angielskiego - wychowawca w grupie 5 latkow

:)Doing volunteer work in my hometown in the Philippines when I was a teenager, It was one of the memorable moments of my life. We go around in our community with a blackboard, books, papers and notebooks in our push carts. Our goal was to help educate the less fortunate who cannot afford to go to school and that experience made a big part of me. The passion of teaching the kids made me choose to work here in the Tequesta and I have never been so happy to share again my knowledge to these wonderful children. My name is Jigger Gonzaga, I was a team leader in one of the prestigious BPO company before I came here in Poland and I am proud that I have developed my communication skills very well where I can use in dealing with kids. I believe that I don't have to be the best but I want to be better every day.

Member

Marta Górniak

Nauczyciel - wychowawca w grupie pięciolatków

Nauczyciel języka polskiego/nauczyciel kontraktowy

 

Nazywam się Marta Górniak. Ukończyłam studia na kierunku: Pedagogika, specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Aktualnie kontynuuję naukę na Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Obecnie jestem wychowawcą grupy 5- latków i w trakcie stażu na nauczyciela mianowanego:)

W trakcie studiów odbyłam wiele praktyk w przedszkolach i szkołach, które upewniły mnie w przekonaniu, iż praca z dziećmi to moja pasja i pragnę z nimi pracować.

 

Jestem osobą odpowiedzialną, dobrze zorganizowaną i punktualną. Cechuje mnie dobroć i cierpliwość, jak również konsekwencja w działaniu. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość, a ich uśmiech jest dla mnie dużą satysfakcją i nagrodą za jej wykonywanie. Jest mi niezmiernie miło, że jestem częścią kadry Przedszkola Tequesta.

Member

Natalia Prokop

wychowawca w grupie 2 latków

-
Member

Andile Nyathti

wychowawca w grupie 2 latków

-

Skontaktuj się z nami już teraz.