Prywatne przedszkole żłobek Warszawa Mokotów - Tequesta

O placówce

Żłobek, przedszkole Warszawa Mokotów

Międzynarodowe Niepubliczne Prywatne Przedszkole i Żłobek Tequesta na Marinie Warszawa Mokotów jest naszą pierwszą placówką, która dba o swoich podopiecznych od ponad 10 lat.

Przez te wszystkie lata stworzyliśmy niepowtarzalny klimat międzynarodowego przedszkola, który zapewnia Maluszkom bezpieczne miejsce do edukacji i rozwoju.

Międzykulturowy żłobek i przedszkole Warszawa Mokotów mieści się na bezpiecznym, chronionym osiedlu Marina, przy ul. Przejazd 2, w otoczeniu malowniczych widoków.

W Tequesta Warszawa Mokotów - przedszkole, żłobek - prowadzimy edukację dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wykorzystujemy autorski program języka angielskiego, który został stworzony specjalnie pod kątem naszej międzynarodowej oraz międzykulturowej placówki. Podstawa programowa realizowana jest z użyciem najnowszych metod edukacyjnych. Dodatkowo zapewniamy opiekę dla najmłodszych dzieci żłobkowych, już od 1 roku życia.

Statut przedszkola Tequesta MOKOTÓW - POBIERZ

Wybór przedszkola jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu rodzica. Odpowiednio pokierowany malec może zyskać wiele cennych umiejętność pomagających mu na kolejnych etapach życia. Dlatego edukacja przedszkolna skupia się na nauce poprzez zabawę, aby nie zrazić dziecka do nauki, jednocześnie zachęcając go do odkrywania nowych rzeczy. Równie ważne jest zapoznawanie go od najmłodszych lat z językami obcymi, które obecnie są podstawą komunikacji w wielu sytuacjach — szczególnie angielski. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom małych i dużych przedszkole prywatne Warszawa Mokotów Tequesta zapewnia zróżnicowaną formę zabawy uczącą nowych umiejętności, jednocześnie oswajając dziecko z angielskim na każdym kroku.

Zróżnicowane formy nauki poprzez zabawę w Tequesta Mokotów

Każdy rodzic wie, jak ważna jest zabawa w życiu dziecka. To właśnie w takiej formie maluszki przyswajają najwięcej nowych umiejętności i wiedzy. Z tego powodu Tequesta Mokotów realizuje program MRN w ciekawej i przyjemnej dla najmłodszych formie. Zarówno nauka pisania, jak i poznawanie literek może być zabawne i pasjonujące. Mnóstwo zabawy, zajęć ruchowych i piosenek to przepis na świetną zabawę i miło spędzony czas w przedszkolu. Ponadto przedszkole prywatne Warszawa Mokotów oferuję wszystkie te zajęcia w formie międzynarodowej. W końcu to właśnie codzienne obcowanie z językiem angielskim zapewnia najlepsze efekty i płynność w mowie.

Międzynarodowe przedszkole Mokotów — łatwiejszy start w przyszłość

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest konieczna do komunikacji również w życiu codziennym. Ten język na stałe wpisał się w życie społeczeństwa. Wymagany jest zarówno w pracy, jak i podczas kontaktów towarzyskich. Najskuteczniejszą formą nauki tego języka jest ciągły kontakt i osłuchanie się z nim. Wczesne początki umożliwiają łatwiejszą przyswajalność i płynność w mowie. Dlatego, aby ułatwić dziecku start w dorosłość, warto od samego początku zadbać o jego stymulację. Dla najmłodszych także dostępna jest wykwalifikowana opieka, którą zapewnia żłobek Warszawa Mokotów, w którym przyjmowane są dzieci już od 1 roku życia. Również tam maluszki od samego początku mają styczność z angielskim, dzięki dwutorowym zajęciom przeplatającym oba języki.

Dodatkowe zajęcia rozwijające pasje

Małe dzieci potrzebują ciągłej stymulacji i zapewnienia im różnorodnych zajęć, dzięki czemu będą mogły odkryć, co im sprawia przyjemność i czym się pasjonują. Dlatego przedszkole prywatne Warszawa Mokotów umożliwia swoim podopiecznym wszechstronność i odkrywanie swoich zainteresowań poprzez liczne zajęcia dodatkowe. Każdy maluch może przebierać wśród takich zajęć jak zumba, bajkoterapia, zajęcia eksperymentalne, zajęcia sensoryczne, hiszpański czy też multisport odkrywając swoje ukryte talenty i poznając swoje możliwości. Ponadto, gdyby malcowi było mało można zdecydować się na popołudniowe zajęcia m.in. z robotyki lub karate. Dodatkowo zarówno żłobek Warszawa Mokotów, jak i przedszkole współpracują ze specjalistami takimi jak logopeda, psycholog, pediatra i pedagog, zapewniając maluszkom prawidłowy rozwój i pomoc w każdym zakresie.


Skontaktuj się z nami już teraz.