Prywatne przedszkole Warszawa Żoliborz Prywatny żłobek - Tequesta

O placówce

Przedszkole Żłobek Żoliborz

Przedszkole Żłobek Żoliborz

Międzynarodowe Niepubliczne prywatne Przedszkole i Prywatny Żłobek Tequesta Warszawa Żoliborz - jest naszą drugą placówką, w której kontynuujemy przekazywanie takich samych wartości, jakie przyjęliśmy w naszym pierwszym przedszkolu na Marinie Mokotów. Zachowujemy przy tym najwyższe standardy, którymi cechuje się marka Tequesta, oraz międzynarodowy i międzykulturowy charakter placówki.

Przedszkole Żoliborz

Tequesta Żoliborz to Przedszkole, które tworzą ludzie - dzieci, rodzice, nauczyciele oraz cała kadra. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniająć dzieciom wszystko to co jest potrzebne do szczęślwiego dzieciństwa oraz rozwoju. Tequesta cechuje się dużą elastycznąścią, nowatorskimi rozwiązaniami oraz poszanowaniem do tradycji i kultury.

Ze względu na charakter placówki dzieci od najmłodszych lat mają kontakt z różnymi kulturami co uczy je szacunku do każdego człowieka bez względu na jego wyznanie, kolor skóry czy miejsce pochodzenia.

Żłobek Żoliborz

Placówka mieści się w bardzo jasnym i przejrzystym lokalu przy ul. Jasnodowrskiej na zielonym Żoliborzu. Posiadamy grupy przedszkolne od 3 do 6 roku życia gdzie język angielski prowadzony jest wg. naszego autorskiego programu, a podstawa programowa realizowana jest za pomoca najnowszych metody nauczania. Dodatkowo wychodząc na przeciw naszm klientom oferujemy najmłodszą grupę żłobkową dla dzieci od 1 roku życia.

Przedszkolem i Żłobkiem na Żoliborzu, znajdującym się na ulicy Jasnodworskiej 3c, opiekuję się nim dyrektor mgr Natalia Wilińska, a o edukację dba w pełni wykwalifikowana załoga.

Dołącz do nas i zostań częścią naszej społeczności.

Statut przedszkola Tequesta Żoliborz- POBIERZ


Skontaktuj się z nami już teraz.